CALIBRITE ColorChecker Digital SG


Cena
11 071,50 Kč s DPH

Výrobce/Dovozce

Kód produktu
CCDSG

1-2 týdny - (Obvyklá dostupnost)
ks

Pololesklý referenční terčík pro kalibraci fotoaparátu a skeneru a pro vytváření ICC profilů. Více

Získejte co nejširší barevný gamut! Nic neoptimalizuje sílu vašeho digitálního fotoaparátu tak jako ColorCecker Digital SG (pololesklý). Jedná se o původní terčík ColorCheckeru, který je upraven pro digitální fotografii. Byl navržen tak, aby podporoval vlastní ICC profily z aplikací i1XTreme, ProfileMaker 5 Platinum a MonacoPROFILER Platinum.

Pololesklý digitální terčík ColorChecker byl speciálně vyvinutý pro nejnáročnější profesionální fotografy a filmaře. Je v souladu s nejvyššími dostupnými barevnými standardy. Každé ze 140 polí bylo vybráno s ohledem na jeho umístění v barevném prostoru tak, aby rozšířilo paletu barev a vy si mohli vytvořit profily, které pokrývají kompletní rozsah vašeho digitálního fotoaparátu nebo skeneru.

Terčík ColorChecker Digital SG (pololesklý) zahrnuje stejnou škálu barev jako ColorChecker Classic, včetně přírodních odstínů jako je například barva pleti, listí či modrého nebe. Rozšířené pleťové odstíny poskytují větší přesnost a identičnost v široké paletě odstínů pleti. Různorodá škála šedé zaručuje přesné vyvážení fotoaparátu pro zachování neutrálního vzhledu bez ohledu na zdroj světla. Pololesklý digitální terčík ColorChecker vám zaručí přesné, jednotné a neutrální vyvážení bílé barvy a to za všech světelných podmínek.

 

Možnosti jeho aplikace:

Digitální fotografie – slouží k vytvoření vlastních ICC profilů pro fotoaparát*
- kontroluje snímky, správné vyvážení bílé a provádí korekci barev

Klasická fotografie - kontroluje filmy, světla, filtry a papír

Grafika - kontroluje jakýkoliv tisk nebo nátiskový proces

Kinematografie (televize a video) - kontroluje kamery, světla a filmy<BR>

* V kombinaci s profilovacím softwarem pro fotoaparáty, jako je i1Match nebo ProfileMaker 5 či ColorChecker Digital SG.

 

Počet barevných políček: 140

Velikost terče: 21,6 x 27,9 cm