CALIBRITE ColorChecker White Balance


Cena
2 178 Kč s DPH

Výrobce/Dovozce

Kód produktu
CCWB

1-2 týdny - (Obvyklá dostupnost)
ks

Kalibrační terč o velikosti A4 umožňuje vyhodnocení správné expozice a eliminuje barevné posuny. Více

ColorChecker White Balance je tabulka vyvinutá speciálně pro fotografy. Skládá se z bílé barvy, umístěné přes její celou plochu. Tento kalibrační terč je vědecky zkonstruovaný a poskytuje precizní povrch, který je spektrálně neutrální (spektrální odraz je shodný pro všechny barvy - RGB) za všech světelných podmínek. To ve výsledku fotografovi zaručí, že jeho fotografie (díky vyvážení bílé) se co nejvíce přiblíží realitě.      

ColorChecker White Balance umožní fotografům nastavit barevnou citlivost digitálního fotoaparátu pro přesné srovnání s okolními podmínkami osvětlení - mění podání barev, jak je ve skutečnosti fotoaparát zachycuje. Vnímání bílé je založeno na okolních podmínkách - venku ji vnímáme jako chladnou, uvnitř teplejší a pod zářivkovým světlem zelenější. Ve studiovém prostředí, založeném na přesném uživatelském vyvážení bílé barvy, vám ColorChecker White Balance zabezpečí přesný obraz od začátku každého fotografování.

 

Výhody ColorChecker – vyvážení bílé:

  • Plná velikostní verze bílé tabulky v souladu s ColorChecker standardy
  • Poskytuje přesnou reprodukci bílé barvy a přesný uniformní povrch, který je spektrálně neutrální pod jakýmkoliv osvětlením
  • Zabezpečí, že digitální fotoaparát přesně zobrazí skutečný život

 

Rozměry: 21,59 x 27,94 cm

Nahrazuje produkt: Replaces the X-Rite ColorChecker White Balance (M50101)