CALIBRITE Display SL

Cena
4 537,50 Kč s DPH

Výrobce/Dovozce

Kód produktu
CCDISSL

1-2 týdny - (Obvyklá dostupnost)
ks

Novinka od Calibrite – kalibrační sonda Calibrite Display SL pro snadnou kalibraci displeje Více

Sondu Display SL lze použít nejen ke kalibraci monitorů a notebooků ale i ke kalibraci projektorů – stačí krytku difuzoru použít jako stojánek nebo využít integrovaný závit pro umístění na stojan nebo stativ.

Existuje mnoho způsobů, jak můžete využít Color Display SL ve vašem RAW workflow. Bez ohledu na typ fotografie, kterou vytváříte, budete těžit z mnoha výhod tohoto řešení. Rychle a jednoduše zachytíte věrné barvy, vylepšíte portréty či krajiny a udržíte si kontrolu nad barevností fotek od fotografování až k editaci.

Pokud hledáte kalibrační sondu, která vám zajistí přesné barvy na vašem monitoru, a přitom se snadno používá, pak je Calibrite Display SL to správné zařízení pro vás. Pokročilý senzor SL (standard luminance) poskytne snadno a rychle konzistentní barvy a vám tak ušetří čas, který byste jinak strávili úpravou fotek. S Calibrite Display SL se můžete spolehnout, že se vám na monitoru budou zobrazovat správné barvy.

Calibrite Display SL se připojuje k počítači přes USB-C kabel (USB- A adaptér je součástí balení) a je dodáván s praktickým cestovním a úložným pouzdrem.

Kalibrace displeje
Kalibruje a profiluje nejnovější typy monitorů, notebooků a stolních počítačů, včetně LED, plazmových, RG fosforových a širokoúhlých.
Se softwarem Calibrite PROFILER dosáhnete o 30% rychlejší kalibrace než s předchozím softwarem (i1Profiler a ccProfiler).

  • Inteligentní iterativní profilování: jednoduše řečeno umožňuje, aby byl váš profil co nejpřesnější, kdykoliv použijete toto řešení.
  • Profilování více monitorů: Barevně upravte až čtyři samostatné monitory připojené k jednomu počítači (podle možností vaší grafické karty). 

Kalibrace projektoru

Nyní se vaše promítané prezentace mohou zobrazit v nejlepším světle a barvách. Díky profilování projektoru můžete snadno vytvořit vlastní profil pro projektor nebo velkoplošný displej přímo z vašeho notebooku během několika minut. Proces profilování zohledňuje veškeré podmínky v místnosti, včetně promítaných barev, barev obrazovky a okolního osvětlení místnosti, a zajišťuje, že vaše prezentace bude vypadat přesně tak, jak chcete. S touto technologií si můžete být jistí, že odprezentujete svou práci přesně v takových barvách, v jakých jste zamýšleli.

Vlastnosti

  • Pokročilý senzor SL (standard luminescence) pro nejnovější typy LCD displejů
  • Doporučeno jak pro úpravu fotografií, tak i videí se standardním nastavením
  • Snadno použitelný a výkonný software Calibrite PROFILER pro Mac a Windows OS
  • USB-C kabel (s přiloženým adaptérem USB-A)
  • Možnost kalibrace více monitorů připojených ke stejnému počítači
  • Praktické pouzdro na cesty ochrání sondu před poškozením
  • Menší, plně recyklovatelné balení
Parametry
Kalibrace pro Monitory/LCD, Notebooky, Digitální projektory
Typ kalibračního přístroje Kolorimetr
Volba gamma hodnoty 2,2
Volba barevné teploty/bílého bodu přednastavené hodnoty
Měření jasu Ano
Měření okolního osvětlení Ne
Přizpůsobení okolnímu osvětlení -
Validace Ne