PANTONE Coated Combo


Cena
8 228 Kč s DPH

Výrobce/Dovozce

Kód produktu
GP6205B

1-2 týdny - (Obvyklá dostupnost)
ks

Pantone Coated Combo je nyní k dispozici v cenově výhodném balíčku a obsahuje dva nejoblíbenější vzorníky Pantone Formula Guide Coated s Pantone Color Bridge Guide Coated. Více

PANTONE FORMULA GUIDE COATED

Nejpopulárnější vzorník PANTONE FORMULA GUIDE Coated obsahuje celkem 2 390 barevných odstínů.

Nejnovější PANTONE Formula Guide vydaný v prosinci 2022 je nyní aktualizovaný o 224 zbrusu nových barev PANTONE a obsahuje také pět nových ekologických základních míchacích barev PANTONE kompatibilních s povrchovou úpravou v procesech tiskové produkce. Návrháři, profesionálové v oblasti pre-press nebo tiskaři mají nyní k dispozici 2 390 barevných odstínů a mohou tak popustit uzdu své fantazie a tvořivosti.

Vzorníky PANTONE FORMULA GUIDE slouží k výběru, specifikaci, sdílení, porovnávání a komunikaci přímých barev PANTONE. Je to nezbytnost nejen pro designéry nebo tiskaře, ale i pro všechny další profese, kde je klíčová správná identifikace a specifikace barev.

PANTONE je nejznámější a celosvětově uznávaný systém pro komunikaci barev. Můžete tak s jistotou specifikovat barvy vašeho projektu ve standardu PANTONE, i když je váš obchodní partner nebo výrobní závod na druhé straně planety.

Specifikace

 • 2 390 přímých barev PANTONE na natíraném (C, coated) papíru
 • Praktický vějířový formát
 • Míchací poměry pro každý barevný odstín
 • Rejstřík barev usnadňuje jejich vyhledání ve vzorníku
 • Každá barva je označena unikátním číslem nebo jménem
 • Obsahuje světelný indikátor pro ověření vhodnosti světelných podmínek

Další informace

 • Rozměr listu: 236 x 43 mm
 • Velikost barevného políčka: 20 x 43
 • Gramáž papíru: 168 g/m2 natíraný a 118g/m2 nenatíraný

PANTONE COLOR BRIDGE GUIDE COATED

Srovnávací vzorník zobrazuje vedle sebe přímou barvu PANTONE a její nejbližší čtyřbarvový (CMYK) ekvivalent včetně míchacího poměru (edice 2023).

PANTONE Color Bridge si zachovává všechny současné barvy a zároveň přidává 224 nových odstínů. Nový následovník Color Bridge podporuje kreativitu a barevnou preciznost.

Vzorník obsahuje 2 359 PANTONE barev na lesklém papíře (Coated) a jejich ekvivalent ve CMYK. Dále obsahuje informace o barvě také v RGB a HTML vyjádření. Vzorník PANTONE Color Bridge je používán návrháři, tiskaři a všemi lidmi z oblasti předtiskové přípravy, kteří potřebují s jistotou vědět, které přímé barvy jsou anebo nejsou přenositelné do barev CMYK.

Výhody

 • V tomto vějířovitém vzorníku jsou barvy řazeny chromaticky pro více intuitivní orientaci.
 • Vzorník obsahuje rejstřík pro rychlejší vyhledání požadovaného odstínu.
 • Vzorník obsahuje světelný indikátor – pomůcku pro ověření vhodných světelných podmínek pro náhled.

Barvy ve vzorníku se mohou časem změnit. Ovlivňuje je blednutí tisku, stárnutí papíru, dlouhodobé vystavování světlu i běžné používání (opotřebení). Životnost vzorníku prodloužíte, pokud jej budete chránit před světlem. Optimální životnost vzorníku je jeden rok; po této době je doporučeno vzorník vyměnit.