PANTONE FHI COLOR GUIDE


Cena
6 836,50 Kč s DPH

Výrobce/Dovozce

Kód produktu
FHIP110A

1-2 týdny - (Obvyklá dostupnost)
ks

FHI Color Guide obsahuje všech 2625 textilních barev vytištěných na papíře.. Více

PANTONE FHI Color Guide je sada dvou vzorníků textilních barev, která obsahuje více než dva a půl tisíce trhem prověřených barev vytištěných na papíře. PANTONE FHI Color Guide je ideální pro netkané materiály. Obsahuje všech 2625 TPG barev. Barvy jsou chromaticky uspořádány do dvou vějířů, takže vyhledávání a porovnávání barev je teď mnohem snazší než kdykoliv předtím.

Kompaktní vějířovité uspořádání oceníte hlavně na cestách – při nákupu vzorků, na jednání s obchodními partnery anebo při vyhodnocování v terénu. Je skvělým pomocníkem například při práci s módními doplňky, kosmetikou, při výrobě nábytku, nátěrových hmot a podobně.

Každá barva ze vzorníku PANTONE Fashion, Home + Ineriors má unikátní 6místný kód, pomocí kterého můžete odstíny specifikovat snadno a rychle napříč celým světem. Vzorníky PANTONE jsou vnímány jako celosvětově uznávaný standard, pokud jde o správu barev. Poskytují přesný a efektivní způsob, jak navrhnout, určit a sdílet barvu v komunikaci s klienty nebo výrobci.

Specifikace:

  • Vějířovité uspořádání
  • 2625 PANTONE Fashion, Home + Interiors barev
  • Na každé stránce 7 odstínů (materiál: papír)
  • Přípona TPG (Textile Paper – Green) označuje bezolovnaté a bezchromové složení laků TPX, díky kterým je tento produkt bezpečnější a šetrný k životnímu prostředí; všechny barvy TPG se shodují s výrobky FHI Cotton.
  • Každá barva je označena číslem odstínu a jménem v angličtině.