PANTONE LIGHTING INDICATOR Stickers D50


Cena
1 645,60 Kč s DPH

Výrobce/Dovozce

Kód produktu
LNDS-1PK-D50

2 týdny - (Obvyklá dostupnost)
ks

Samolepící štítky PANTONE LIGHTING INDICATOR Stickers Vám usnadní kontrolu nad vhodnými světelnými podmínkami. Více

Barevná teplota světelného zdroje má zásadní vliv na vnímání barev lidským okem. Rozhodování v nekontrolovaných světelných podmínkách může vést k zdlouhavým a nákladným nedorozuměním a nesrovnalostem. Štítky PANTONE LIGHTING INDICATOR Stickers Vám okamžitě řeknou, zda je Vaše okolní osvětlení vhodné pro vnímání a posuzování barev. K tomu, aby byly Vaše barvy vnímány a reprodukovány správně, potřebujete, aby také světelné podmínky byly správné.

Dva světlocitlivé proužky na samolepicím štítku odrážejí aktuální světelné podmínky. Jsou navrženy tak, že se pod světelnými zdroji o různé teplotě jejich barva mění. Pokud světelné podmínky odpovídají standardu D50, oba proužky budou vypadat shodně. Jestliže však barevná teplota neodpovídá, oba proužky budou mít odlišnou barvu. Čím dále je světelný zdroj od požadovaného standardu, tím větší bude rozdíl mezi oběma proužky.

Štítky PANTONE LIGHTING INDICATOR Stickers jsou dostupné ve dvou škálách:

  • D50 (5000K) – preferovaná barevná teplota zejména pro grafický design
  • D65 (6500K) – upřednostňovaná barevná teplota pro použití ve výrobě

Štítky PANTONE LIGHTING INDICATOR Stickers mají praktickou samolepicí zadní stranu, která Vám umožňuje přichytit je k Vašim návrhům nebo výtiskům. Máte tak jistotu, že se neztratí a budou dostupné během celého výrobního procesu pro všechny, kteří potřebují pro své rozhodnutí kontrolované světelné podmínky.

Každý aršík obsahuje 40 samolepicích štítků, jedno balení obsahuje jeden aršík.

Parametry
Oblast Použití Návrháři a Designéři, Reklamní agentury